Úvod / Motivácia / 10 spôsobov, ako bez strachu veriť životu

10 spôsobov, ako bez strachu veriť životu

10 spôsobov, ako bez strachu veriť životu-thumb

Nedovoľte, aby strach ovplyvnil vaše rozhodovanie. Každý deň robíme tisícky viac a menej významných rozhodnutí, ktoré ovplyvňujú našu budúcnosť. Majú vplyv na naše duševné, duchovné, emocionálne aj fyzické zdravie. Dotýkajú sa nám blízkych ľudí aj cudzincov po celom svete.

Naše voľby majú ohromnú silu . Prosté rozhodnutie jesť zdravo, alebo prekonať závislosť môže vyvolať pozitívnu reťazovú reakciu väčšia , než si dokážete predstaviť . Bezmyšlienkovité rozhodnutie naopak môže privodiť rovnako veľa bolesti .
Zlé rozhodnutia vychádzajú zo strachu .
Častejšie, než si dovolíme priznať , volíme hlúpo kvôli obavám . Dovoľujeme strachu , aby nás zastavil v reči , konania zmeny či nasledovanie snov . Strach nás odďaľuje od plnohodnotného vychutnávania života .
Nemusí to tak byť . Je dôležité si uvedomiť , že nezáleží na tom , koľko chybných rozhodnutí sme urobili v minulosti , pretože si vždy môžeme vybrať znova .
Každý žije v neistote . Život neprináša záruky . Napriek tomu je dôležité , aby ste sa rozhodli tomuto procesu veriť . Keď stojíte pred dôležitou voľbou , ponorte sa do svojho vnútra , aby ste sa cítili bezpečne . Nechajte , aby za vás najťažšie otázky zodpovedala prirodzenosť . Oddajte sa zmenám a nechajte sa unášať prúdom života .

 

Nasledujúcich desať rád vám pomôže veriť procesu a nechať život sa voľne rozvíjať:

 

Žite s údivom. Dovoľte životu, aby vás podporoval. Buďte veľa vonku: pozorujte východ slnka, zasaďte ruže alebo choďte na prechádzku. Nechajte sa uniesť smiechom a pohybom detí na ihrisku.

 

Choďte s prúdom. Nepopieraj svoje pocity. Dýchajte. Nechajte sebou prejsť bolestivé emócie. Naučte sa odlúčiť od ľudí, miest a vecí, ktoré už vám nepomáhajú. Nedržte sa späť.

 

Buďte odolní. Verte vo svoje schopnosti reagovať na životné situácie. Spomeňte si na všetko, čo ste zvládli v minulosti. Vydajte sa novým smerom. Rozhodnite sa prežiť a prosperujte. Buďte k sebe prívetiví.

 

Pomáhajte druhým. Keď sa proti vám život sprisahal a nič nevychádza, nájdite spôsob, ako posunúť dopredu. Pracujte vo vývarovni, zbierajte odpadky. Nájdite si dôvod robiť niečo, čo vás dostane preč z trápenia.

 

Robte svoju prácu. Ovládnite svoje nedostatky, rozjasnite tienistú stránku. Žite s pozitívnym prístupom a vďačným srdcom. Pravá sila vychádza zo spoľahlivosti a prijatie zodpovednosti za váš život.

 

Vitajte neznámich. Ste presne tam, kde potrebujete. Nenechajte sa rozptyľovať a poriadne preskúmajte kde ste a kam chcete ísť. Schopnosť veriť neznámemu a neurčitému s radosťou a spokojnosťou je pre vás darom.

 

Buďte flexibilný. Buďte ochotní zmeniť svoje plány a smerovanie. Buďte otvorení nevedomosti. Život sa mení bez prestania, meňte sa s ním. Nájdite si vzor, ktorý vás s ladnosťou a gráciou prevedie cez ťažké dni. Osvojte si jeho správanie.

 

Žite v neistote. Uspokojte sa s nevedomosťou. Nemusíme vedieť, prečo sa niečo stalo, k čomu je to dobré. Prestaňte sa báť zmeny, verte, že to najlepšie ešte len príde. Dýchajte, relaxujte a viac starajte o seba samé.
Užívajte si slnko. Temnota netrvá večne. Dovoľte si užívať života. Ako dobrý môže byť? Koľko radosti vydržíte? Stojíte za to. Zvýšte mieru svojho potešenie. Prehlasujem, že máte hojnosť. Pozerajte sa po svetle a smerujte za ním.

Očakávajte krásne lekcie a dary na nezaplatenie. Keď ste schopní opustiť strach, predsudky a negatívne reakcie, zostane vám krása vašej celistvosti.

 

Keď veríte životu, spojím sa s jednotou, synchrónne, šťastím a bezpodmienečnou láskou, vaša cesta sa prečistí a budete bezpečne vedení vpred.

Článok bol zobrazený: 1024Komentáre k tomuto článku:

 

Užívateľský panel

Vyhľadávanie

My na sociálnych sieťach

Reklama

Články       dnes: 0       mesiac: 0       celkovo: 11

Zobrazení článkov       dnes: 2       mesiac: 997       celkovo: 14164

Vyplatili sme       mesiac: 0€       celkovo: 1€

Copyright © 2014 Publikuj.sk - všetky práva vyhradené!